etemadi
24 دی 1401 - 16:04

آمادگی کامل مدیریت شهری منطقه ۵ در ایام سرد پیش‌روی

شهردار منطقه ۵ تهران از آماده‌باش مدیریت شهری در ایام سرد پیش روی خبر داد و گفت: در صورت بروز هرگونه مشکل، شهروندان به فوریت به سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ تماس حاصل کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، احسان شریفی با اشاره به سرما و بارش برف پیش روی از آمادگی کامل مدیریت شهری در ایام سرد پیش روی خبر داد و گفت: همه همکاران ما در آماده باش کامل هستند و تمامی معابر و شریان‌های ترافیکی سطح محدوده منطقه ۵ تهران مورد ارزیابی و پایش دقیق است. واحدهای موتوری و مجهز ما در معابر پر خطر و پر بارش بر اساس تجربیات گذشته نیز مستقر هستند و به اجرای وظیفه خواهند پرداخت.

شهردار منطقه ۵ تهران با بیان این نکته که در این ایام ضرورت دارد تا ما ضمن صرفه جویی در انرژی، از ترددهای غیر ضروری جدا پرهیز کنیم، اظهار کرد: امیدواریم با همراهی شهروندان و تلاش خادمین مدیریت شهری، هیچ‌گونه مشکلی در تردد شهروندان و در معابر اصلی و فرعی منطقه رخ ندهد.

وی در پایان تلفن ۱۳۷ پلاس را آماده دریافت پیام‌های مردمی معرفی کرد و گفت: در صورت بروز هرگونه مشکل، شهروندان به فوریت به سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ تماس حاصل کرده و همکاران ما در اسرع وقت با حضور در محل، در جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی اقدام خواهند کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 976619