etemadi
16 آذر 1401 - 13:16

حمله سایبری به خبرگزاری فارس اوج استیصال و درماندگی دشمن است

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس بابیان اینکه خبرگزاری فارس همواره در راستای تقویت همه‌جانبه کشور، نظام و انقلاب فعالیت کرده، گفت: این رسانه به عنوان رسانه طراز انقلاب توانسته با پوشش، تحلیل و جریان، سازی صحیح در کشور بتواند اثر خود را داشته باشد و این رسانه با انتشار روایت اول و صحیح جریانات در کشور و دنیا از جایگاه خاصی برخوردار است.

رحمت‌الله فیروزی پور نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نطنز در خصوص حمله سایبری به خبرگزاری فارس توسط دشمنان انقلاب و نظام، اظهار کرد: بدون شک رسانه‌ها درزمینهٔ پیشبرد، هدایت افکار عمومی و جریان‌سازی رویدادهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقش مؤثری دارند.

وی افزود: در زمان گذشته به رسانه به دید اطلاع‌رسانی رویدادها اکتفا می‌شد، اما امروز رسانه‌ها در دنیا یک ابزار مهم در جریانات سیاسی اجتماعی جامعه محسوب می‌شوند که این نکته دارای اهمیت بالایی است.

فیروزی پور تصریح کرد: جنگ امروز دشمنان علیه ایران عزیز یک جنگ ترکیبی است و دشمنان قسم‌خورده از هر ابزاری برای ضربه به کشور و نظام استفاده می‌کند و یکی از ابزارهای کور دشمن هک برخی سایت‌ها و حتی مراکز کشور است.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه خبرگزاری فارس همواره در راستای تقویت همه‌جانبه کشور، نظام و انقلاب فعالیت کرده، خاطرنشان کرد: این رسانه به عنوان رسانه طراز انقلاب توانسته با پوشش، تحلیل و جریان سازی صحیح در کشور بتواند اثر خود را داشته باشد و این رسانه با انتشار روایت اول و صحیح جریانات در کشور و دنیا از جایگاه خاصی برخوردار است.

وی ضمن محکوم کردن هک این خبرگزاری توسط دشمن گفت: این کار دشمن اوج استیصال و درماندگی است و می‌خواهد با این حرکات کور از جهاد تبیین که یک بستر آن در این خبرگزاری شکل‌گرفته و در حال اجراست جلوگیری کند.

پایان پیام/63025

منبع: فارس
شناسه خبر: 900652