etemadi
21 بهمن 1401 - 15:13

تداوم بارندگی‌ها در خراسان رضوی

مشهد - کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: تا فردا صبح بارش‌ها به شکل باران و برف و بیشتر به صورت برف در مناطق مختلف خراسان رضوی ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، زهرا آهنگرزاده در رابطه با شرایط جوی خراسان رضوی اظهار کرد: بارش‌های باران و برف به صورت متناوب در مناطق مختلف خراسان رضوی با ورود سامانه جدید بارشی تا روزهای پایانی هفته آینده ادامه دارد.

وی ادامه داد: طبق اطلاعات رسیده، باران در ۱۱ شهرستان خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است که بیشترین آن از ایستگاه هواشناسی تربت‌جام با ۶.۵ میلیمتر و کمترین آن از ایستگاه فرودگاه مشهد با ۲ دهم میلیمتر گزارش شده است.

کارشناسی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: طی امروز، جمعه تا فردا صبح بارش‌ها به شکل باران و برف و بیشتر به صورت برف در مناطق مختلف خراسان رضوی ادامه دارد.

آهنگرزاده افزود: با ورود سامانه جدید از عصر یکشنبه بارش‌ها در استان دوباره آغاز می‌شود که به طور متناوب تا پنجشنبه هفته آتی ادامه دارد.

وی با بیان این‌که تشکیل مه در نواحی مستعد به خصوص گردنه‌های کوهستانی و نیز احتمال کولاک برف برای امروز در خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: از عصر فردا، شنبه تا یکشنبه هفته آینده به صورت موقت شاهد جو پایدار هستیم و پس از آن سامانه بارشی جدید وارد استان می‌شود.

کارشناس مرکز هواشناسی خراسان رضوی افزود: روند کاهش دما در مناطق مختلف استان تا صبح روز یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1031580